O nas

Produkcja i postprodukcja TV

Od 2001 roku Net Media HD dostarcza optymalne, innowacyjne – z naciskiem na wykorzystanie nowych technologii i internetu – najwyższej jakości usługi związane z procesem produkcji i postprodukcji telewizyjnej.

Od lat działamy na rynku

Produkcje te dostosowane są do potrzeb i oczekiwań klientów oraz ich adresatów. Firma dysponuje wyspecjalizowanym zespołem, który profesjonalnie i kompetentnie od lat działa na rynku mediowym. Współpracujemy z czołowymi stacjami telewizyjnymi w Polsce: TVP 1, TVP KULTURA, POLSAT, POLSAT CAFE, POLSAT PLAY, ORANGE SPORT i ORANGE SPORT INFO.

Realizacje audio i wideo

Oferujemy realizacje audiowizualne na wszelkich dostępnych nośnikach obrazu i dźwięku. Współpracujemy z gwiazdami telewizji, filmu i estrady, a także z ludźmi kultury, nauki oraz ekspertami z dziedziny biznesu i ekonomii. Swoją wiedzą i umiejętnościami zasilaja nas doświadczenymi realizatorzy, reżyserzy, scenarzyści. Pracują z nami sprawne ekipy zdjęciowe: kierownicy produkcji, operatorzy, oświetleniowcy, dźwiękowcy oraz profesjonalni montażyści i graficy. Przy produkcjach Net Media HD pracę znajdują również twórcy muzyki ilustracyjnej, realizatorzy dźwięku oraz inżynierowie wozu HD. Ściśle współpracujemy z czołówką polskich charakteryzatorów, make upistów i stylistów. W zależności od wielkości i charakteru projektu, dobierane są grupy realizacyjne gwarantujące sprawne i profesjonalne wykonanie zadań. Zajmujemy się również optymalizacją kosztów produkcji i postprodukcji telewizyjnej.

Post Title

Cytaty

Author 1

„Kreatywność jest podstawą tworzenia udanych formatów telewizyjnych (...)”

- Radosław Rzeźnikiewicz
wydawca
Author 2

„Dobre pomysły są podstawą udanej produkcji. Tutaj liczy się też wykonanie.”

- Jędrzej Maćkowski
wydawca i reżyser programów TV
Author 3

„Dobrej jakości produkcja wymaga zaangażowania najlepszych ludzi (...)”

- Igor Parnas
producent